menuordersearch
zohagifts.com

دیدار مدیرعامل نمایشگاه های بین المللی ایران با سفیر ایران در تاجیکستان ,

لگوی سایت
۱۳۹۸/۴/۱۲ چهارشنبه
(2)
(0)
دیدار مدیرعامل نمایشگاه های بین المللی ایران با سفیر ایران در تاجیکستان
دیدار مدیرعامل نمایشگاه های بین المللی ایران با سفیر ایران در تاجیکستان

به گفته ی روابط عمومی شرکت سهامی نمایشگاه بین المللی جمهوری اسلامی ایران جلسه ای بین بهمن حسین زاده مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه ها و محمد تقی صابری سفیر ایران در تاجیکستان برگزار شد. بهمن حسین زاده بر این نکته تاکیید داشت که آشنایی با محصولات با برپایی نمایشگاه ها در کشور های هدف بهترین روش برای گسترش تجارت خارجی و صادارت محصولات است و همچنین نمایشگاه بین المللی ظرفیت همکاری با طرف تاجیکستانی را دارد و با ایجاد نمایشگاه های اختصاصی مربوط به این امر در جهت معرفی هر چه بیشتر محصولات قدمی مهم بردارد.

محمد تقی صابری در این همایش بیان کردند که برقراری و حفظ ارتباط با کشور تاجیکستان اهمیت بسزایی دارد زیرا ما در فرهنگ ، دین و زبان دارای اشتراکاتی می باشیم. پیشنهاد شما مورد توجه من قرار گرفت و در همایش آینده بین ایران و تاجیکستان مسائلی را مطرح می کنم. 

حسین زاده اضافه کرد که که عواملی همچون اشتراکات فرهنگی و زبانی دو کشور می تواند باعث توسعه اقتصاد ایران در منطقه اوراسیا را بیشتر کند و زمینه فعالیت تولید کنندگان کشور را در بازار کشورهای CIS قدرت ببخشد.

لازم به ذکر است که به دلیل وجود جمعیت چند صد میلیون نفری در اوراسیا و همجواری ایران با این کشور ها نظیر تاجیکستان به شرکت های ایرانی فرصتی طلایی می دهد که به این بازار وارد شوند. 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
شرکت سازنده