menuordersearch
zohagifts.com

باید ها و نباید های خرید یک اسپیکرهمراه ,

لگوی سایت
۱۳۹۷/۷/۵ پنج شنبه
(1)
(0)
باید ها و نباید های خرید یک اسپیکرهمراه
باید ها و نباید های خرید یک اسپیکرهمراه

اسپیکرهای بلوتوث؛اندازه ها، قیمت ها، مدل ها و سازنده های بسیار گوناگونی دارند که ممکن است باعث سردرگمی کاربران شود. با این حال اگر پرسش «دقیقا به چه چیزی نیاز دارم؟»را چراغ راه کنید و چند نکته ی کوچک را در نظر داشته باشید،آن وقت راحت تر میتوانید محصول مورد نظرتان را پیدا کنید.

  1. نخستین نکته اندازه ی اسپیکر است. برخی از اسپیکر های بلوتوث، زیادی بزرگ هستند و بیشتر به درد خانه میخورند تا مسافرت. بنابراین اگر دنبال اسپیکر«همراه»میگردید، سراغ این ها نروید و دنبال چیزی باشید که واقعا بشود حملش کرد.

 

  1. اندازه ی اسپیکر معمولا با کیفیت صدای آن رابطه ی مستقیم دارد. بنابراین اگر دنبال اسپیکر کوچک مسافرتی هستید، انتظار نداشته باشید که بتوانید یک همایش بین المللی را با آن بگردانید. البته معنای این حرف این نیست که بیخیال کیفیت شوید. در بین همین اسپیکرهای کوچک هم کیفیت ها فرق میکند. سعی کنید اسپیکری انتخاب کنید که صدایی واضح داشته باشد و صدای آن در بلندترین حالت،کیفیت خود را از دست ندهد.

 

  1. نکته ی بعدی توجه به ورودی ها و خروجی ها است. اسپیکرتان را به چه دستگاه هایی می خواهید وصل کنید؟خروجی هدفون مهم است یا نه؟دوست دارید اسپیکرتان میکروفون داشته باشد؟این ها پرسش هایی حیاتی هستند که ممکن است پاسخ شان بهترین اسپیکرها را از دایره ی انتخابمان بیرون بگذارد.در واقع هرچه قابلیت های اتصالی اسپیکرتان بیشتر باشد، دست بازتری برای استفاده از آن خواهید داشت.

 

 

  1. اگر میخواهید در محیط های مرطوب یا پر گرد و غبار از اسپیکرتان استفاده کنید، دنبال چیزی باشید که در برابر نفوذ آب و ذرات غبار مقاوم باشد.میتوانید حتی اسپیکر هایی پیدا کنید که به راحتی تا عمق 1 متری آب دوام می آورند و کار میکنند.

 

هدایای تبلیغاتی.هدیه تبلیغاتی.هدایای تبلیغاتی خاص.هدایای تبلیغاتی ارزان

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
گالری تصاویر
طراحی سایتطراحی سایتسایت سازسایت سازفروشگاه سازفروشگاه ساز