menuordersearch
zohagifts.com

بازدید رئیس کمیته ملی المپیک از نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی ,

لگوی سایت
۱۳۹۸/۴/۲۴ دوشنبه
(3)
(0)

بازدید رئیس کمیته ملی المپیک از نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی

بازدید رئیس کمیته ملی المپیک از نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی

به گفته روابط عمومی شرکت سهامی نمایشگاه بین المللی جمهوری اسلامی ایران رضا صاحی امیری رئیس کمیته ی ملی از نمایشگاه بین الملی ورزش و تجهیزات ورزشی دیدن کرد. ایشان بیان کردند که باید از تولیدات داخلی حمایت به عمل بیاید تا در زمینه ورزش تمامی نیاز ها را پاسخگو باشیم. امروزه شرایط برای تولید کنندگان داخلی فراهم شده است زیرا در تمامی کشور بازار مناسب برای آن ها وجود دارد و کمیته ملی المپیک و دولت در این زمینه از آن ها حمایت خواهد کرد. میدانم در گذشته این بازار اشباع بوده اما امروزه شرایط کاملا تغییر کرده است. همچنین ما نه تنها می توانیم بازار داخل را دست بگیریم و از این شرایط بحرانی خارج شویم بلکه می توانیم تولیدات داخل را صادر کنیم.

رئیس کمیته ملی المپیک بیان کردند بازار نسل آینده ورزشی در اختیار استارتاپ ها خواهد بود و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهور از این بخش حمایت به عمل می آورد و تمامی توان خود را برای حمایت به کار میگیرد و سالانه چند هزار میلیارد تومان به این بخش برای حمایت می پردازد.

در ادامه رضا صالحی امیری بیان کرد وزارت ورزش و دولت بایستی تولید کنندگان را به باشگاه ها بشناساند و باشگاه ها و فدراسیون نیز باید از محصولات داخلی حمایت کنند و من مطمئنم که ما رو به جلو پیش خواهیم رفت و به خواست خدا اتفاقات خوبی در حوزه ورزش برای ما رقم خواهد خورد.

 

 

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر