menuordersearch
zohagifts.com

اختراعات جالب توجه ,

لگوی سایت
۱۳۹۷/۹/۲۳ جمعه
(0)
(0)
اختراعات جالب توجه
اختراعات جالب توجه

تخت پیانو

در سال ۱۹۳۵ میلادی در انگلستان این تخت خواب با قابلیت پیانو اختراع شد. افراد مسن و افرادی که دچار مشکلاتی بودند که نیازمند استراحت مطلق بودند از این تخت استفاده می کردند. با استفاده از این تخت در هنگام خواب نیز می توانستند پیانو بنوازند.

ماسک یخ

خانمها همیشه برای زیبایی خودشان دست به کارهای خارق العاده ای می زنند!!! این دستگاه که به نوعی ماسک صورت محسوب می شوند اختراع شد که خانمها بتوانند به راحتی بعد از بخور گرم از یخ استفاده کنند. این ماسک عجیب غریب منافذ را می بسته و زیبایی را به چهره بر می گردانده.

دستگاه نگهداری از فرزند

بیشتر والدین ترجیح می دهند هر دو باهم از کودکشان مراقبت کنند. این مورد از اختراعات عجیب و غریب در اوایل دهه ۱۹۰۰ میلادی اختراع شد تا والدین هنگامی که خارج از خانه هستند با هم کودک را حمل کنند. ایده جالبی بوده  ولی ممکن بود هر کدام از والدین به یک سمت حرکت کنند !!!

دستگاه همه کاره خانواده

چارلز استیلاوف مخترع دستگاه خانواده به سه مورد اعتقاد داشت : “همه دوست دارند در کنار هم باشند، خانمها دوست دارند خیاطی کنند، کودکان دوست دارند دوچرخه سواری کنند” نتیجه اعتقاد به این مسئله این دستگاه شد. همزمان سه فعالیت در کنار هم در یک مکان نه چندان بزرگ خانه امکان پذیر بود.

هدایای تبلیغاتی

هدیه تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی ارزان

هدایای تبلیغاتی خاص

سالنامه 98

سررسید 98

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
طراحی سایتطراحی سایتسایت سازسایت سازفروشگاه سازفروشگاه ساز