menuordersearch
zohagifts.com

فلش تبلیغاتی چرمی 309 8G, فلش تبلیغاتی چرمی 309 8G ,

لگوی سایت
 فلش تبلیغاتی چرمی 309 8G
 فلش تبلیغاتی چرمی 309 8G
تصاویر
بیشتر
فلش تبلیغاتی چرمی 309 8G
(0)
(0)
فلش تبلیغاتی چرمی 309 8G
وضعیت کالا : موجود
مدل کالا
فلش تبلیغاتی چرمی 309 8G
تعداد
+
_
عدد
قیمت کالا
58,750 تومان

معرفی محصول

فلش مموری تبلیغاتی
امروزه یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی فلش مموری تبلیغاتی است که به دلیل کوچک بودن و پرتابل بودن جایگاه بسیار خوبی را در عرصه ی هدایای تبلیغاتی پیدا کرده اند.این فلش ها در ابعاد و اندازه، فرم، رنگ و متریال‌‌‌‌های متفاوتی تولید شده اند که بسته به نیاز خود می‌توانید آنها را خریداری فرمایید.از جمله ی آنها می‌توان به فلش کریستالی، فلش OTG، فلش خودکاری، فلش استیل، فلش فلزی، فلش جاسوئیپچی، فلش پلاستیکی، فلش کارتی، فلش چرمی و فلش اختصاصی اشاره کرد.
فلش کارتی یکی از بهترین نوع فلش ها برای تبلیغات است چرا که اندازه ی آن هم اندازه ی کارت ویزیت و کارت‌‌‌‌های بانکی است و شما می‌توانید آنرا در کنار دیگر کارت‌‌‌‌های خور بگذارید به راحتی تبلیغاتی خود را بر روی کارت و پشت کارت چاپ کنید.
فلش‌‌‌‌های تبلیغاتی می‌توانند یکی از بهترین گزینه ها برای هدیه دادن باشند زیرا بسیار کوچک هستند، قابل حمل هستند، توانایی ذخیره کردن تعداد زیادی از داده ها را دارند و همچنین سرعت انتقال فایل ها بر روی آنها بسیار بالاست.همچنین فلش مموری ها از امنیت بالایی برخوردارند و حافظ حریم شخصی شما خواهند بود.
تمامی فلش ها از قابلیت لیزر و حک برخوردار هستند و شما می‌توانید با حک کردن نام و لوگوی شرکت خود تا مدت ها نام خود را در ذهن افراد ماندگار کنید.