menuordersearch
zohagifts.com

خودکار تبلیغاتی Garnet , Garnet ,

لگوی سایت
zoha/uropen/Garnet
 Garnet
 Garnet
 Garnet
تصاویر
بیشتر
خودکار تبلیغاتی Garnet
(0)
(0)
Garnet
وضعیت کالا : موجود
مدل کالا
Garnet
تعداد عدد
قیمت کالا
641,250 تومان

خودکار تبلیغاتی

خودکارهای مدیریتی
یکی از بهترین و لوکس ترین هدایای تبلیغاتی که می توان برای مدیران تهیه نمود خودکارهای تبلیغاتی ویژه مدیران می باشد.این خودکارها از کیفیت بالایی برخوردارند و همچنین طراحی چشمگیری را دارا هستند.
یکی از معروف ترین آنها خودکارهای یوروپن(EUROPEN) می باشد که یکی از نفیس ترین و معتبرترین برندهای جهان محسوب می شود.خودکارهای تبلیغاتی یوروپن می تواند یکی از ارزشمند ترین هدایا مخصوص افراد فرهیخته باشد که می تواند نام شمارا تا سالیان سال در ذهن افراد ماندگار کند.
یکی از اقدامات جالب توجه شرکت یوروپن تولید خودکارهایی با توجه به چهره های معروف علمی و فرهنگی ایرانی مانند خودنویس تبلیغاتی خیام ، خودنویس تبلیغاتی فردوسی ، خودنویس تبلیغاتی حافظ ، خودنویس تبلیغاتی کوروش ، خودنویس تبلیغاتی مولانا و... می باشد که با خلاقیتی خاص آنها را تولید و روانه ی بازارهای جهانی کرده است.
از جمله ی این خلاقیت ها می توان به قرار دادن منشور کوروش بر روی درب این خودکار و ارائه ی ترجمه ی منشور کوروش به هفت زبان زنده ی دنیا درون جعبه ی این خودکار نفیس اشاره داشت.یا به تصویر کشیدن عکس شاعر نامدار ایرانی فردوسی بر روی بدنه ی این خودکار از جمله نوآوری های این شرکت در عرصه ی تولید خودکارهای مدیریتی می باشد.بر روی درب این خودکارها یک گیره ی فلزی قرار گرفته که همیشه می توانید این خودکارها را همراه داشته یاشید.خودکار های یوروپن با ظرافت خاصی تولید می شود و شما را به یک فرد خاص تبدیل میکند.
تمامی خودکار های یوروپن امکان لیزر و حکاکی را داراست که این کار یکی از مهم ترین کارها برای تبلیغات برند شما می باشد.
 
نمودار تغییر قیمت